SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Dosor 13095005
nr 1309 5005
Dosor
4 st, silver, 1800-tal. Längd: 96-10 cm. Vikt: 165 g
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:55:15
24/2 18:21:13
1.000 kr
24/2 19:50:15
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.